Darmowa dostawa: Zrób u nas zakupy za minimum 300zł (bez ograniczeń ilości, wagi czy rozmiaru), wybierz GLS za 0zł i ciesz się nowym dywanem! 

Przy pierwszym zamówieniu możesz otrzymać 5% rabatu! Rabat zostanie przyznany podczas składania pierwszego zamówienia, każdemu klientowi który zarejestruje się w sklepie.

translator
 

Formy płatności

Nasz Sklep Internetowy udostępnia Klientom następujące formy płatności:

 1. płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy:

numer rachunku bankowego BGŻ BNP PARIBAS 68 1600 1462 1814 7341 3000 0001

 1. płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki;
 2. płatność PayU, płatności Shoper
 3. Karty płatnicze:
  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wyboru płatności:

 1. płatności przelewem - Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży, a w przypadku braku płatności w w/w terminie zamówienie zostaje anulowane;
 2. płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki – Klient zobowiązany jest do dokonania płatności podczas odbioru przesyłki.
 3. Płatność przelewem elektronicznym – Klient dokonuje wpłaty za pośrednictwem systemu PayU, systemu Shoper
 4. Płatność kartą płatniczą - płatność następuje poprzez obciążenie rachunku przypisanego do karty. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 5. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium